fbpx

אסטרטגיות שיווקיות, חווית משתמש וקופירייטינג למותגי איקומרס

מה אתם מחפשים?

ועוד מדדים נהדרים לא פחות

או

אסטרטגיה שיווקית היא הבסיס לכל מותג מצליח

קצרים בזמן?

הנה מה שאנחנו מציעים על רגל אחת

ייעוץ אסטרטגי שיווקי למותגי איקומרס

ייעוץ קצר טווח שיתווה לכם את הדרך, שיעזור לכם לגעת בבטן הרכה של הקהל שלכם ובסופו של דבר למכור יותר, לשפר רווחיות, להוריד עלויות פרסום וליצור סביב המותג לקוחות נאמנים.

אפיון חווית משתמש וקופירייטינג למותגי איקומרס

עבודה בפועל על חווית המשתמש והמסרים השיווקיים באתר, בקמפיינים, בניוזלטרים וגם במוצרים עצמם. החל משלב אפיון השפה ומחקר המשתמשים, ועד לאחרון הדפים שבאתר. הכל במטרה להוציא לפועל את התוכנית האסטרטגית והמיתוגית שיש לכם, ולגרום לקהל שלכם לראות ולהבין בעצמו למה כדאי לו לקנות דווקא מכם.

עובדים איתנו:

בתהליך איתנו

צוללים לעומק הדברים

חושבים על הפרטים הכי קטנים, החל מהסאבטקסט של הכותרת ועד לאייקון שבקצה הדף. חוקרים, בודקים, אוספים דאטה ושופכים מלא יצירתיות.

מקבלים יחס אישי

הקשרים האישיים זה ה-passion שלנו בעבודה. אנחנו מתמסרים לכל פרויקט ופרויקט ולכן מקפידים לעבוד במקביל בכל חודש על מספר פרויקטים מוגבל

מכוונים לתוצאות

המטרה שלנו היא להגיע למטרות שלכם, כאשר האתר הוא רק האמצעי בעיני. כל תוכנית העבודה שלנו נבנית בהסתמך על המטרות האלה ואותן אנחנו שמים לנגד עינינו בכל צעד בדרך.

גם נהנים

לעשות כסף זה האובייס, אבל נכנסנו לעולם המטורף הזה גם כדי להעביר את הזמן שלנו בהגשמה, יצירתיות וכיף. אנחנו איתכם בזה.

הפסקת קפה

אהלן, נעים להכיר. דורית סינגר. אני הבעלים של Clave. אנחנו בונים אסטרטגיות שיווקיות, אפיוני חווית משתמש וקופירייטינג למותגי איקומרס.

יש לי ניסיון עשיר בעולם האיקומרס, גם כיזמת בעצמי (שני מותגים ברפרטואר!) וגם בעבודה עם המותגים שבוחרים בנו כדי ללוות אותם.

אני מובילה את הצוות שלי המדהים שלי בגאווה, ומשתמשת בכמה מילים גדולות שבסוף אומרות שאני קצת פרפקציוניסטית, הרבה חוקרת, מאמינה שכל מותג מצליח מתחיל מלהבין באמת את הקהל שלו, ואני מתעלת את כל זה כדי לעזור למותגי איקומרס לעזור ליצור קשר רגשי עם הקהל שלהם, וכך להעלות את אחוזי ההמרה שבאתר שלהם, להגדיל את אחוז הלקוחות החוזרים ולצמצם את עלויות הפרסום.

חובבי מילים?

גם אנחנו!

הנישה החלומית - ביקוש הולך וגדל ומעט תחרות. דרך המחקר אפשר להבין המון על צרכים של הורים לתינוקות ולפעוטות וליישם על כל עסק שזהו קהל היעד שלו.
אני כותבת הרבה על החששות שעוצרים בעלי עסקים מלעשות את הצעד לעבור לאונליין ולהגדיל את ההכנסות שלהם, אבל מה אם החששות מגיעות לא רק מהפחדים שלנו עצמנו אלא גם מהסביבה שלנו, שלא תמיד מכירה את עולם העסקים ואיך הדברים עובדים בו?

אין הנחתום מעיד על עיסתו

כלומר, בשיווק כן, אבל תמיד כדאי לשמוע מאחרים.

איור כדור פורח

בואו נכיר

חוזרים לכולם תוך 48 שעות

איור כדור פורח

ואפשר פשוט להתקשר

או לשלוח הודעה

יש גם ניוזלטר!

אם קופירייטינג מעולה עושה לכם פרפרים בבטן, מיתוג עם פיצוח מטורף מדליק אתכם ואתם חושבים שחווית משתמש טובה היא אומנות, בואו לניוזלטר. ואם אתם פשוט מותגי איקומרס או בעלי עסקים שרוצים להעיף את השיווק שלכם קדימה, נפנה לכם גם מקום בספה, רק אל תשכחו להביא כיבוד.

מייל, קליק, ואתם בפנים:

תוך 5 דקות תקבלו את המייל הראשון